درباره من

بسم الله الرحمن الرحیم

 

علیرضا حسینی

 

نام: علیرضا
نام خانوادگی: حسینی
تاریخ تولد: سال ۱۳۵۹ هجری شمسی
محل اقامت: شیراز
میزان تحصیلات: دانشجو
علاقه‌مندی‌‌ها: احادیث، سخن بزرگان، تماشای تصاویر جالب، دنیای IT

 

شکر و سپاس خداوند بلندمرتبه که من را انسان آفرید، نعمت‌هایش را بر من نازل کرد  و سعادت و توفیق مسلمان بودن را نصیبم کرد.

هدف من از کاویدن و ورق زدن صفحات وب، کسب دانش و معرفت و البته تبادل اندیشه و افکار است. شاید مطلب مهمی برای ارائه نداشته باشم اما در حد بضاعتم می‌نویسم و اگر در تمام دوران وب‌نویسی و وبگردی‌ام حتی برای یک نفر مفید باشم و بتوانم به او کمک کنم، برایم ارزشمند است.

در وبگردی‌هایم هرگز اهل کامنت‌بازی نیستم. تا زمانی که عمری باقی و حرفی برای گفتن باشد، در اینجا می‌نویسم. مطالب موردعلاقه‌ام را در وب جستجو می‌کنم، می‌خوانم، و اگر سخنی برای گفتن باشد، بر همان مطلب میهمان خواهم شد و خواهم نوشت.

عضو یا دلبسته‌ی هیچ شخص یا گروهی نیستم. نه کارشناس مسائل اقتصادی‌ام، نه کارشناس مسائل اجتماعی، نه کارشناس مسائل سیاسی، نه کارشناس رایانه و نه… اما مثل هر انسان دیگری ممکن است اندیشه و تفکری داشته باشم، که آنرا بیان می‌کنم.

روزی می‌آید که من نخواهم بود و نخواهم زیست. شاید در تصورات من و ما فاصله تا آن روز طولانی باشد، اما در حقیقت این فاصله بسیار کوتاه است. تا زمانی که زنده‌ام و تا جایی که به اینترنت دسترسی دارم، نامه‌های صندوق پستی‌ام را پاسخ می‌دهم.

Advertisements

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: